Stacks (3.0.2) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
