Stacks (3.0.2) - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Off
nl: Uit

en: Welcome
nl: Welkom

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Entity
nl: Entiteit

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Pagination
nl: Paginering

en: Manage Content
nl: Inhoud beheren

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Edit widget
nl: Widget bewerken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Taxonomy Vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Load More
nl: Meer laden

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: No content selected.
nl: Geen inhoud geselecteerd.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
