Stacks (3.0.3) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Warning
he: אזהרה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Entity
he: יישות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Loading...
he: טוען...

en: Next page
he: הדף הבא

en: Apply
he: החל

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: AJAX
he: אג'אקס

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: Bundle
he: חבילה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Last page
he: הדף האחרון

en: No content selected.
he: לא נבחרו תכנים.

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
