Stacks (3.0.3) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: content
be: змест

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Warning
be: Увага

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity
be: Сутнасць

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: Bundle
be: Набор

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
