Stacks (3.0.3) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Entity
lv: Entītija

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
