Stacks (3.0.3) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
