Stacks (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Warning
oc: Avertiment

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Template
oc: Modèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Entity
oc: Entitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Copy
oc: Copiar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: Bundle
oc: Paquet

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
