Stacks (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (39 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Welcome
is: Velkomin(n)

en: Warning
is: Viðvörun

en: Authored by
is: Höfundur

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Loading...
is: Hleð...

en: Next page
is: Næsta síða

en: Apply
is: Virkja

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Add new content
is: Bæta við efni

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Photo Gallery
is: Ljósmyndasafn

en: Last page
is: Síðasta síða
