Stacks (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Warning
cs: Varování

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Template
cs: Šablona

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Apply
cs: Použít

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
