Stacks (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Authored by
kk: Автор

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
