Stacks (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Off
bg: Изключи

en: Authored by
bg: Написано от

en: Template
bg: Шаблон

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
