Stacks (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (71 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: content
hu: tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Off
hu: Ki

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Template
hu: Sablon

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Entity
hu: Entitás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Changed
hu: Módosítva

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Headline
hu: Címsor

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Photo Gallery
hu: Fotógaléria

en: Manage Content
hu: Tartalom kezelése

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Asc
hu: Növ

en: Taxonomy Vocabulary
hu: Taxonómiaszótár

en: Master
hu: Mester

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése

en: contents
hu: tartalom

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: No content selected.
hu: Nincs kiválasztva tartalom.

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
