Stacks (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
