Stacks (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: content
is: innihald

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Text
is: Tekstur

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
