Stage File Proxy (2.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Origin
pl: Źródło

en: @remote could not be saved to @path.
pl: @remote nie mógł zostac zapisany do @path.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
pl: Napotkano na błąd HTTP @errorcode podczas próby pobrania z @remote.
