Stage File Proxy (2.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Origin
nl: Oorsprong

en: @remote could not be saved to @path.
nl: @remote kon niet opgeslagen worden in @path.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
nl: HTTP-fout @errorcode is opgetreden bij het ophalen van @remote.
