Stage File Proxy (2.0.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Origin
ja: 原点

en: @remote could not be saved to @path.
ja: @remote を @path に保存できませんでした。

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
ja: @remote からのフェッチ時にHTTPエラー @errorcode が発生しました。
