Stage File Proxy (2.1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Your settings have been saved.
pt: Suas configurações foram salvas.

en: Origin
pt: Origem

en: @remote could not be saved to @path.
pt: @remote não pode ser salvo em @path.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
pt: O erro HTTP @errorcode ocorreu occurred ao tentar buscar @remote.
