Stage File Proxy (2.1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Origin
ru: принадлежность

en: @remote could not be saved to @path.
ru: @remote не может быть сохранено в @path.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
ru: Возникла HTTP ошибка @errorcode при попытке получить @remote.
