Stage File Proxy (2.1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: Origin
es: Origen

en: @remote could not be saved to @path.
es: No se ha podido guardar @remote en @path

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
es: Ha ocurrido un error HTTP @errorcode al acceder a @remote

en: HTTP headers
es: Cabeceras HTTP
