Stage File Proxy (2.1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: @remote could not be saved to @path.
hu: @remote nem menthető ide: @path.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
hu: @remote beolvasása közben HTTP hiba lépett fel.

en: HTTP headers
hu: HTTP fejlécek
