Stage File Proxy (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Origin
uk: Джерело

en: @remote could not be saved to @path.
uk: @remote не може бути збережено у @path.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
uk: При спробі отримати @remote виникла помилка HTTP @errorcode.
