Stage File Proxy (8.x-1.0-rc3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: Origin
de: Startpunkt

en: @remote could not be saved to @path.
de: @remote konnte nicht unter @path gespeichert werden.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
de: HTTP-Fehler @errorcode aufgetreten, während versucht wurde @remote abzurufen.

en: See the <a href=":project_page">project page on Drupal.org</a> for more details.
de: Weitere Informationen finden Sie auf der <a href=":project_page">Projektseite auf Drupal.org</a>.
