Stage File Proxy (8.x-1.0-rc4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Origin
sv: Ursprung

en: @remote could not be saved to @path.
sv: @remote kunde inte sparas till @path.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
sv: HTTP-fel @errorcode inträffade vid försök att hämta @remote.
