Standard Banner (1.0.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Layout
fa: آرایش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Title:
fa: عنوان:

en: About
fa: درباره
