StandWithUkraine (1.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
