StandWithUkraine (1.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί
