StandWithUkraine (1.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: pixels
fi: pikseliä
