StandWithUkraine (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Position
it: Posizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: pixels
it: pixel
