StandWithUkraine (1.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Link
ja: リンク

en: Position
ja: ポジション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: pixels
ja: ピクセル
