StandWithUkraine (1.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Link
km: តំណ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល
