StandWithUkraine (1.1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Link
ar: رابط

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Offset
ar: الإزاحة

en: pixels
ar: بكسلات
