StandWithUkraine (1.1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: For example:
da: For eksempel:

en: Offset
da: Forskydning

en: pixels
da: pixel
