StandWithUkraine (1.1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Link
es: Enlace

en: Position
es: Posición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Offset
es: Desplazamiento

en: pixels
es: píxeles
