StandWithUkraine (1.1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Link
gl: Ligazón

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Offset
gl: Desprazamento

en: pixels
gl: píxeles
