StandWithUkraine (1.1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Link
id: Tautan

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Offset
id: Letak

en: pixels
id: piksel
