StandWithUkraine (1.1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Link
oc: Ligam

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Offset
oc: Decalatge

en: pixels
oc: pixèls
