StandWithUkraine (1.1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Link
fa: واصلی

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Offset
fa: جابجایی

en: pixels
fa: پیکسل
