StandWithUkraine (1.1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Link
pt: Ligação

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Offset
pt: Deslocamento

en: pixels
pt: píxeis
