StandWithUkraine (1.1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Link
tr: Bağlantı

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: pixels
tr: piksel
