StandWithUkraine (1.1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Link
vi: Liên kết

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Offset
vi: Độ dịch

en: pixels
vi: điểm ảnh
