StandWithUkraine (1.2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Link
ast: Enllaz

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
