StandWithUkraine (1.2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Link
cs: Odkaz

en: Position
cs: Pozice

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: pixels
cs: pixelů
