StandWithUkraine (1.2.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Link
fr: Lien

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Admin theme
fr: Thème de l'administration
