StandWithUkraine (1.2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Link
he: קישור

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: pixels
he: פיקסלים
