StandWithUkraine (1.2.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Link
hr: Poveznica

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: pixels
hr: piksela
