StandWithUkraine (1.2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Link
is: Hlekkur

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema
