StandWithUkraine (1.2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Link
mr: दुवा

en: Position
mr: स्थान

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
