StandWithUkraine (1.2.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Link
pl: Odnośnik

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: For example:
pl: Przykładowo:

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: pixels
pl: piksele
