StandWithUkraine (1.2.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Link
ru: Ссылка

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: pixels
ru: пикселей
